Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Muuseumis algas jõuluprogramm

Muuseumis algas jõuluprogramm

Sõru muuseumis algas jõuluprogramm

Esimesel advendipühapäeval valmisid Sõru muuseumis Katre Pruuli ja Reelika Kasteini juhtimisel string art tehnikas jõulukaardid. Huvilisi selles omapärases tikkimistehnikas ise kaarte valmistama kogunes terve toatäis! Kolmapäeval 2. detsembril käisid muuseumis Emmaste Lasteaia lapsed, et tegutseda tänavu 70. aastaseks saanud purjelaeva ALAR  värvimise  töötoas. Sama päeva õhtupoolikul algab muuseumist Emmaste Avatud Noortekeskuse piparkoogitöötuba.  Sel nädalal avatakse hiiu käsitöö näitusmüük ning jätkub Emmaste fotoklubi näitusmüük. Muuseumis on avatud ka Sõru Kaluri ja Toronto Hiidlaste Seltsi juubelinäitused. Jõuluprogramm lõpeb Emmaste päevakeskuse ansambli kontserdiga 19. detsembril kell  3 päeval.  Sõru muuseumi jõulukuu eriprogrammi partnerid on Emmaste Põhikool, raamatukogu, noortekeskus, fotoklubi, päevakeskus ja Sõruotsa külaselts.  Jõuluprogrammi toetab Kultuurkapital.

Nii on muuseumis peale näitusekülastuse  huvitavaid tegutsemisvõimalusi ja jõulukingikoti  täitmise mõistlikke mooduseid. Muuseum ootab suuri ja väikseid külastajaid kolmapäevast pühapäevani kella 11-16.

Helve Russak

Direktor

Sõru muuseum

4695408

tka

banner est

emmaste eas