Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Jõuluprogramm algab!

Jõuluprogramm algab!

Sõru muuseumis algasid jõuluprogrammid

 

 

Tänavu saavad soovijad osaleda  muuseumiprogrammis „Saladuslikud santsukastid“.

Vana meremees on jõuluks koju tulnud ja  oma santsukasti jõulukuuse alla jätnud.  Vaadatakse, mis need santsukastid üldse on, kuidas neid kaunistatud ja kantud on. Kõige huvitavam on aga kuulda, millest sealolevad asjad meile räägivad? Missuguseid tuntud ja  tundmatuid, uue ja vanaaegseid  asju sealt  leidab? Kas nende hulgas on ka jõulukingiks toodud asju?  Missugustelt maadelt ja meredelt need kingitused pärinevad?  Esimestes Sõru muuseumis jõuluprogrammides käisid  Emmaste kooli I ja II klassi lapsed. Koos oma õpetajate Maris Vetsi ja Ilme Nauritsaga  avati kaks vanade kaptenite santsukasti,  kust  leiti mitu meretagust üllatust  ja palju imestamist väärt asju.  Santsukastilugude  lõpuks esitasid lapsed  omalt poolt endatehtud lustliku  jõulusoovi-popurrii.

Muuseumi jõuluprogrammid kestavad  kuni aasta lõpuni  ning osalemiseks tuleks eelnevalt kellaaeg telefonil 4695408 (K-R kella 11-16) kokku leppida.  Niisugune jõulukava sobib nii mudilastele  suurematele  või väiksematele koolilastele,  ka peredele ja  sõpruskondadele. Osavõtutasuks on 50 kroonine muuseumipilet. Miks mitte kinkida oma perele või lastele harivaid  jõuluemotsioone muuseumist?

Talvehooajal on muuseum lahti K-R kella 11-16 v.a. 24.,25., 26., 31.dets ja 1.jaan

Kaunist jõuluaega soovides

 

Helve Russak

Direktor

Tel 5115169

tka

banner est

emmaste eas