Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Valla ametnikud

Valla ametnikud

Vallavanem -  Tiit Paulus
Haridus ja eriala: keskharidus
e-post: tiit.paulus@emmaste.ee
telefon: +372 462 2443

  

Vallasekretär - Kairi Arunurm 

Haridus: kõrgem, õigusteadus, magister
e-post: kairi.arunurm@emmaste.ee
telefon: +372 462 2442

 

Sekretär-registripidaja - Heli Üksik
Haridus: kesk-eri, raamatupidamisassistent
e-post: valitsus@emmaste.hiiumaa.ee
           vald@emmaste.ee
telefon: +372 462 2444

 

Sotsiaalnõunik - Liia Rull
Haridus: kesk-eri, koolieelse lasteasutuse kasvataja
e-post: liia@emmaste.hiiumaa.ee
telefon+372 462 2441

 

Maa- ja ehitusnõunik - Pilvi Post
Haridus: kõrgem, agronoom
e-post: pilvi@emmaste.hiiumaa.ee
telefon: +372 462 2445
Vastuvõtuajad: E-N - 9.00-12.00 ja 13.00-16.00

 

Finanatsjuht - Heidi Siirus

Haridus:  kõrgem, logistika
e-post: heidi.siirus@emmaste.ee
telefon: +372 462 2446

 

Raamatupidaja -  Heli Lige
Haridus: keskharidus
e-post: heli.lige@emmaste.hiiumaa.ee
telefon: +372 462 2446

 

Hooldustöötaja -  Aimi Jaarma
Haridus: kesk-eri, kaubandus
telefon: +372 462 2444; +372 514 4327
e-post:

 

Politseikonstaabel -  Kaupo Känd

Iga kuu kolmandal neljapäeval kell 11 - 13

Telefon 512 6128 (tööpäevadel)

Muul ajal helistada 110

 

 

 

 

 
Raamatupidaja Heli Lige

tka

banner est

emmaste eas