Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Hiidlased parimateks digiturundajateks maailmas

Hiidlased parimateks digiturundajateks maailmas

Järgnev teade on neile, kes tahavad tänapäeva digivõimalusi võimalikult optimaalselt oma äri hüvanguks ära kasutada, et senisest veelgi nähtavamalt "pildil" olla.
Valmistugem pühadejärgseks tarkusekogumiseks! Tuleval neljapäeval, 26. juunil on kõigil huvilistel võimalik TASUTA osa saada Tuuru maja saalis toimuvast e-turunduse õpitoast.

Teemad:
* Mis on mobiilne turundus ja miks see peab erinema muust turundusest?
* Praktiline ülevaade mobiiliturunduse võimalustest: reklaam mobiilse kohalolu tekitamise kaudu ja nipid, kuidas mobiilsete kanalite kaudu klientideni jõuda
* Statistika ja kasutuskohad
* Mobiilne veeb vs rakendus - milleks ja kuidas neid endale saada?
* Mobiilne reklaampind, QR-koodi kampaaniad, NFC (Near Field Communication ehk uudne kontaktivaba tehnoloogia) ja SMS
* Turundusvõimalused internetis

Õpitoa viib läbi digitaalstuudio Vamp Digital asutaja ja partner Kristjan Kolbre, kes müügi- ja turundusteemadega nii turismi- kui ka finantssektoris aktiivselt tegutsenud kaheksa aastat ja muuhulgas käivitanud kaks turunduskonsultatsiooni agentuuri. Koolitaja on nõustanud ja läbiviinud turunduskampaaniaid nii era- kui ka avalikus sektoris: nt EMT, Nordea, Elion jpt.

Koolitus kestab 2 tundi - kl 13-15.

Seniks - hüva jaani!
Parimat!

Kristjan Arunurm
Hiiu maakonna arenduskeskus SA Tuuru
juhataja
5664 3506

tka

banner est

emmaste eas