Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Ta tuleb taas - VI PUULAEVADE PIDU SÕRU MEREKESKUSES!

Ta tuleb taas - VI PUULAEVADE PIDU SÕRU MEREKESKUSES!

 

23. juunil 2011, pidulik avamine kell 14.00

Traditsiooniliselt jätkame ka sellel aastal:

* Osalema oodatud kõik puulaevad meeskondadega, külalised on teretulnud ka muude laevadega. Kohale võib tulla juba eelmisel päeval. Puulaevad on kaimaksust vabastatud.

* Uudistama oodatud kõik huvilised – põnevat vaatamist ja kaasalöömise võimalusi on igas eas külalistele.

 

* Päev läbi mereteemalised õpitoad ja palju muud põnevat: paadimeistri töötuba, sõlmed ja võrgukudumine, köiekeerutamine, tõrva keetmine ja hülgerasva sulatamine, puusepa- ja sepatööd; filmid ja merelaulud; saab teada, kus on võimalik õppida meremeheks.

* Saab merele! Kuunar Kajsamoor [link www.kajsamoor.eu ] teeb pikad sõidud suure laevaga: väljumised kell 15 ja 17, sõidu pikkus poolteist tundi ja hind 5 €. Väiksemad laevad teevad lühemad sõidud, väljumised ja hinnad kokkuleppel kaptenitega.

* Avatud merekaupade müügilett senisest mitmekesisema valikuga! Midagi ilusat või vajalikku nii meresõbrale kui meremehele. Kaubaga on väljas Profimarine [link http://www.profimarine.ee/ ]

* Õhtul jaanituli ja tantsupidu, Sõru tavade kohaselt kahel laval ja katkematu elava muusikaga! Üles astuvad Emmaste Swing Rock Band ja ansambel Igalemb [bändile link http://klof.edicypages.com/ ]

Merd mööda tulijatel vajalik tingimata ette teatada puulaev@hps.ee või telefonil 56912640, Heli Üksik kuni 17. juunini. Siis saab sadamakapten igale alusele sobiva kaikoha varuda.

Puulaevadel palume registreerumiseks täita ja saata laeva tutvustus http://www.hps.ee/Selts/Puulaev2011_laevareg.doc

Korraldaja MTÜ Hiiu Purjelaeva Selts, toetavad Emmaste Vallavalitsus ja Sõru Merekeskus, Eesti Kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp, Kultuuriministeerium, EAS Kohaliku omaalgatuse programm, Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, MTÜ Ajaloolised Võtted jt.

tka

banner est

emmaste eas