Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Hiiumaa avalikes Elioni wifi punktides on internet nüüdsest tasuta

Hiiumaa avalikes Elioni wifi punktides on internet nüüdsest tasuta

Nüüdsest saab kõigis Elioni avalikes wifi levialades internetti tasuta kasutada. Hiiumaal on kokku 5 Elioni wifi punkti: Olerexi tanklas Emmastes, Käinas Mäe tn 2, Kärdlas Kõrgessaare mnt 45, Kärdlas Swedbanki kontoris Keskväljak 5a ning Heltermaa sadamas Pühalepa vallas. Hiiumaa ja teiste maakondade wifi võrkude nimekirja leiab Elioni Facebooki lehelt ja Elioni kodulehelt.

 

Elionil on üle Eesti ligi 350 avalikku wifi punkti tanklates, pangakontorites, raamatukogudes, turismiinfopunktides, kohvikutes, muuseumides ja teistes avalikes kohtades.

Wifi võrkude kasutatavus on aasta-aastalt pidevalt kasvanud. Varasematel aastatel kasutas wifi võrke igapäevaselt 2000 inimest, täna aga juba 5000. „Tasuta ligipääs kasvatab kasutatavust kindlasti veelgi ning me usume, et peagi võime rääkida 10 000 kasutajast päevas," rääkis Elioni ärijuht Remo Tiigirand. Seal, kus inimesi rohkem liigub, kasutatakse aktiivsemalt ka wifi võrke – suuremate linnade kaubanduskeskustes, peamagistraalide ääres asuvates tanklates, suvehooajal ka sadamates ja välikohvikutes.

Leides Elioni wifi võrgu, tuleb ühenduse loomiseks avada oma internetilehitseja ning avaneval logimislehel klikkida nupul „Sisene". Nutitelefoniga käib ühenduse loomine samamoodi.

Wifi võrkudes on internetikiirus tavapäraselt 2 Mbit/s, mis võimaldab lihtsamaid toiminguid, nagu e-kirjade vahetamine, uudiste lugemine jms.

Lisainformatsioon:

Karin Kahre

Elioni kommunikatsioonijuht

Mobiil: 509 9886

E-post: karin.kahre@elion.ee

tka

banner est

emmaste eas