Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - TeateTants

TeateTants

2011.20.augustil k.a. kell 9.30 tantsiti Tallinnas Raekoja platsil lahti TeateTants 2011. See on katkematu tants, millega tehakse 8 ööpäevaga ring Eestimaale peale. Kuhu tantsides juba jõutud on, saab vaadata www.teatetants.ee leheküljelt. Hiiumaale jõuab Teatetants 2011 reede, 26.augusti õhtul kell 20.30 Saaremaalt. Seega esimene tantsusamm Hiiumaa pinnal tehakse Emmaste vallas Sõru sadamas. Vastuvõtjaks Emmaste oma naisrühm Taherpill. Olete lahkelt oodatud tervitama tantsurahvast!

Sõrult liigub tants Lepiku küla ja Emmaste kooli kaudu Emmaste keskuse poole ja sealt edasi Käina suunas. Palve võimalusel lülitada sellel õhtul sisse tänavavalgustus (kui seda juba niigi ei tehta). Siis on tantsijatel meeleolukam liikuda.

Teeäärsete külade inimestele palun võimalusel edastada üleskutse süüdata oma väravas sel õhtul kas latern või küünal, et valgustada TeateTantsu teed.

TeateTants lahkub Emmaste vallast orienteeruvalt keskööl.

tka

banner est

emmaste eas