Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Hiiumaa osaluskohvik

Hiiumaa osaluskohvik

Osaluskohvik 1500 pead ja 15 000 sekundit noortesõbralikuma tuleviku nimel!

Tule kohvile ja pirukale! Millega me peame Sinu puhul arvestama? Head maitseelamused ja meeldiv seltskond!? Mis veel? Huvitavad teemad ja mõttevahetused! Mida veel? Ahjaa, Sul on kindlasti väga palju tegemisi, seega kuupäev peab ka sobima! Kas oled teadlik, et koguneme juba neljapäeval 1. detsembril Sinu kodumaakonnas!?

1. detsembril istuvad laudade taha 1500 pead 15 maakonnas üle Eesti, kus kohtuvad NOORTE esindajad - õpilased põhikoolist, aktivistid keskkoolist, asjaarmastajad kutsekoolist, õpihimulised ülikoolist, noored emad ja isad, töötavad noored jne – ja OTSUSTAJAD – vallavanemad, linnapead, firmajuhid, noorsootöötajad, maavanemad, ühiskonnaõpetajad, riigikogulased, koolijuhid jt!

Osaluskohvikus ei küsi me sinu ametit ega vanust, tule räägi, mida mõtled noorte elust ja tulevikust, leia endale sobib koht 15 kohviku seast ja vali meelepärased teemad, vt lähemalt:

www.kohvik.noortekogud.ee

Vajalik etteregistreerimine!

 

HIIUMAA OSALUSKOHVIK

 Kus? Kärdlas, Kärdla kultuurikeskuses (Rookopli 18)

Millal? 1. detsembril kell 08.30-14.00

 Arutleda saab järgmistel teemadel:

  1. Transpordikorraldus Hiiumaa ja mandri vahel
  2. Hiiumaa - koht, kust põgeneda või koht kuhu põgeneda?
  3. Noorte tööhõive
  4. 16-aastaselt valima 
  5. Noorte osalus kohalikul tasandil
  6. Noorte tervis
  7. Mitteformaalne formaalses keskkonnas
  8. Vabatahtlikkus

tka

banner est

emmaste eas