Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Ettevõtlus

Ettevõtted vallas

AS Dale LD

Plastmassi töötlemine survevalu- ja ekstrusioonmeetodil

Juhataja Tiit Asumets

Telefon: +372 469 7535

Koduleht: http://www.dale.ee

E-post: dale@hot.ee

 

OÜ Pharma Systems Eesti

Meditsiiniliste, anestesioloogias ja intensiivravis kasutatavate bakter-viirustõrje filtrite ning niiskus-soojusvahetite tootmine

Tootmisjuht Vahur Leenurm

Telefon: +372 462 2460

Koduleht: http://www.pharmasystems.se

E-post: info@pharmasys.se

 

OÜ Liisbet Tukat

Valgustite tootmine

Juhataja Olev Tukk

Telefon : +372 469 7537

Faks: +372 469 7585

E-post: liisbet.tukat@mail.ee

 

OÜ Hiiu Link

Magnetkaartide, võtme- ja rinnasildihoidjate, kiletaskute ja -kottide, kokkupandavate riidepuude tootmine

Tegevdirektor Kaul Kikas

Telefon: +372 469 5457; +372 517 6143

Faks: +372 469 7380

Koduleht: www.hiiulink.ee

E-post: info@hiiulink.ee

 

OÜ Päevasaare

Mereharidus, mereturism, purjetamine, purjepaatide hooajaks ettevalmistamine ja ladustamine

Juhatuse esimees Teet Laja

Telefon: +372 512 2185

Faks: +372 462 2510

E-post: teet@viirisepa.ee

  

AS Rupak

Puusärkide valmistamine

Juhataja Ingrid Reinu

Telefon: +372 506 4073

E-post: ingrid@reinu.ee

 

OÜ Ellas Audit

Audiitorkontroll ja raamatupidamisteenus, arhiveerimis-, asjaajamis- ja säilitamisteenus

Juhataja Ellen Asumets

Telefon: +372 462 2522

Faks: +372 462 2523

E-post: ellas@hot.ee

 

Hiiu Õunakasvatuse OÜ

Piimakarja kasvatus

Juhataja Olav Ellermäe

Telefon: +372 554 4625

E-post: olaff@hot.ee

 

OÜ Õngu Noorkalakasvandus

Kalavarude taastootmine, meriforelli noorkalade kasvatamine loodusesse asustamiseks

Juhataja Merle Kääri

Telefon: +372 469 7444; +372 505 1335

E-post: merle.kaari@neti.ee

 

OÜ Saarmund
Sõru pood Sõru sadamahoones

Avatud iga päev 7.30 - 22.00

Toidu- ja esmatarbekaubad.

Juhataja Maire Lipp

Telefon: +372 469 5413

E-post: saarmund@hot.ee

 

OÜ Katres
Kati söögituba

Toitlustusteenus, gateringteenus, ruumide rentimine

Juhataja Katrin Härm

Telefon: +372 5647 0912

E-post: kati.baar@hot.ee

 

Sinima Puhkeküla

Puhkeküla, majutus 20-le inimesele, telkimine, kursuste korraldamine

Perenaine Maria Ekola

Telefon: +372 5670 8089

E-post: maria.ekola@gmail.com

 

Lille Puhkemaja

Majutusteenus

Peremees Jaanus Lill

Telefon: +372 509 2800

Koduleht: http://www.hot.ee/lilletalu/

E-post: lilletalu@hot.ee

 

OÜ Viirisepa
Sõru jahimeeste puhkemajad

Majutamine, infotehnoloogia, transport, toitlustamine ja jahiturism. Puhkeküla kuni 40-le inimesele

Juhataja Ade Laja

Tel: +372 518 2211

Faks: +372 462 2510

Koduleht: http://www.viirisepa.ee

E-post: viirisepa@viirisepa.ee

 

Sea Rock OÜ

Pruuli turismitalu

Kodumajutus

Juhataja Katre Pruul

Tel:+372 522 9988

Koduleht: http://www.pruulikoda.eu

E-post: info@pruulikoda.eu 

 

Kaluri puhkemaja

Puhkemaja

Perenaine Merilin Kaevandes

Telefon: +372 501 8224, +372 517 0652

Koduleht: www.kaluripuhkemaja.eu

E-post: info@kaluripuhkemaja.eu

  

RMK Leemeti Metsamaja

Tel: +372 676 7532

E-post: puhkus@rmk.ee

 

AS M ja P Nurst

Elektrimontaazimaterjalide valmistamine, elektroonikaseadmete koostamine, kaabliköidikute koostamine ja plasttoodete valmistamine survevalumeetodil

Juhataja Agur Nurs

Telefon: +372 463 3034; +372 5647 1552

Koduleht: http://www.mpnurst.ee/

E-post: mpnurst@mpnurst.ee

 

Niidi talu

Toorpiima müük

Peremees Andres Niit

Telefon: +372 469 5252; +372 5661 0735

 

FIE Külli Karik

Kitsekasvatus, kitsejuustu tootmine

Telefon: +372 4569 5336; +372 5626 4849

E-post: kyllikarik@hotmail.com

 

OÜ Raudrahu

Liheveisekasvatus, rannakarjamaade hooldus, raamatupidamisteenus

Juhataja Karine Kippus

Telefon: +372 5620 0213

E-post: karinekippus@gmail.com

 

OÜ Nurste Agro

Teravilja ja rapsi kasvatus, sööda tootmine ja põllumaade hooldus, põllumajandustehnikaga teenustööd

Juhataja Priidu Ratnik

Telefon: +372 5620 0220

E-post: raud@hot.ee

 

OÜ Alliksaare

Maheveise kasvatus, rannakarjamaade ja puisniitude hooldus, rapsist õli ning koogi tootmine.

Juhataja Priit Sumerkin

Telefon: +372 5620 0212

E-post: alliksaare@hot.ee

 

OÜ Hiiu Küülik

Küülikuliha tootmine

Juhataja Kersti Kesküla

Telefon: +372 5620 0219

E-post: hiiukyylik@hot.ee

 

OÜ Viiri Piim

Loomakasvatus, heina tootmine

Juhatuse esimees Helgi Mänd

Telefon: +372 5648 8629

E-post: helgimand@gmail.com

 

OÜ Hiiu Ehitus

Üldehitus, klaasfassaadid, aknad, uksed, talveaiad

Juhataja Ago Nigu

Telefon: +372 501 0321

Koduleht: http://www.hiiuehitus.ee/

E-post: ago@hiiuehitus.ee

 

AN Raamatupidaja OÜ

Raamatupidamise teenus ( OÜ; MTÜ, FIE, KÜ)

Juhataja Anneli Nigu

Telefon: +372 5551 3180

Koduleht: http://rmp123.onepagefree.com/

E-post: anneli@hiiuehitus.ee

 

OÜ M&T ECC

Toitlustus, MUKU TARE Emmaste tanklas

Müügil lilled

Avatud: T-L 11.00 - 22.00; P 11.00 - 19.00;E - suletud

Juhatuse esimees Terje Martinson

Telefon: +372 5621 6672

E-post: terje.martinson@mail.ee

tka

banner est

emmaste eas