Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Kuulikodu e-pood avatud

Kuulikodu e-pood avatud

Head sõbrad ja toetajad:
Kuulikodu on loomakaitse heaks juba aastaid käinud laatadel, korraldanud heategevusmüüke ja üritusi ja nende tarbeks on meile kingitud tohutu hulk asju. Kogunenud ladu võimaldas avada e-poe. See asub esialgu Facebookis, Kuulikodu avalikul leheküljel, mis tähendab, et pildialbumeid saavad vaadata ka need, kellel Faebooki kontot ei ole.
Asjade kättetoimetamine toimub posti teel üks kord nädalas. Hiiumaa piires on võimalikud ka muud kokkulepped. Süsteem on selline, et soovija valib asja välja, kirjutab sellest Facebooki pildi alla või mailiaadressile kuulikodu@gmail.com, meie paneme paki posti ja saadame postikulu summa soovijale mailiaadressile. Ja seejärel tuleks teha ülekanne. Tundub keeruline, aga tegelikult ei olegi. Praegu on pakkuda ehteid (Les Petites!!!), kodutarbeid (nõud jms), palju häid kasutatud raamatuid; hiljem lisanduvad veel riided ka. Varud ei ole veel sugugi kõik ülespildistatud, nii et tasub jälgida. Loodame, et rõõmustate koos meiega ja jagate infot oma sõpradele. Ka kodulehe lingid viivad Facebooki lehele: 

tka

banner est

emmaste eas