Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Kursus „Kuidas teha kogukonnakroonikat audiovisuaalsete vahenditega?“

Kursus „Kuidas teha kogukonnakroonikat audiovisuaalsete vahenditega?“

Rahvakultuuri Keskus korraldab koolituse huvilistele, kes soovivad õppida käsitsema kaamerat ja muid tehnilisi vahendeid filmi tegemiseks, et jäädvustada olulisemaid hetki pere- või kogukonnasündmustelt.
Koolitus toimub neljal päeval – 7. märtsil, 4. aprillil ja 9. mail ning ühel päeval septembris 2013 Rahvakultuuri  Keskuses Tallinnas, J.Vilmsi t 55.  

Koolitus sisaldab loenguid, praktilisi tunde ja individuaalset e-õpet õpetaja juhendamisel. Materjali salvestamis- ja monteerimisoskuse omandamiseks peab õppima asujal olema videosalvestusvahend ja  arvutioskus (Word, PowerPoint). Koolituse üks eesmärk on siduda uued tegijad ka kultuuripärandi aasta sündmuste jäädvustamisega, mis leiavad aset kõikjal üle Eesti.

Kursust juhendab meediaprojektide juht ja režissöör Jüri Tallinn.

Registreerumine telefonil 6009291 ja aadressil www.rahvakultuur.ee –kursused ja registreerumine- 1.märtsini  2013.

Hille Tarto

Rahvakultuuri Keskuse avalike suhete juht

Hille.tarto@rahvakultuur.ee

tka

banner est

emmaste eas