Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Eesti Energia Kärdla büroo kolib Eesti Posti postkontorisse

Eesti Energia Kärdla büroo kolib Eesti Posti postkontorisse

Eesti Energia avab 1. aprillil Kärdla keskväljakul asuvas Eesti Posti postkontoris oma teeninduspunkti. Eesti Energia logodega märgistatud töökohal teenindab kliente Eesti Energia klienditeenindaja. Senine büroopind aadressil Vabrikuväljak 10 suletakse.

Eesti Posti Kärdla postkontor asub aadressil Keskväljak 3. Eesti Energia teeninduspunkt on avatud E-R kell 9.00 – 17.00 (lõuna 13.00-14.00). Eesti Energia teeninduspunktid asuvad üle Eesti 14s linnas. Lisaks büroodele teenindab ettevõte kliente ka klienditelefonil 1545 ja e-maili ning iseteeninduse kaudu.

  

 Eesti Energia müügi- ja teenindusdirektori Sten Argose sõnul on muudatus ajendatud soovist kolida teenindus klientidele mugavamasse asukohta. „Eesti Posti postkontoris asuvas Eesti Energia teeninduspunktis saavad kliendid nõustamist nendes samades elektri- ja võrguküsimustes, mille puhul on nad harjunud pöörduma meie büroosse. Usume, et uus asukoht tõstab klientide rahulolu meie bürooteenindusega, sest Keskväljaku bussipeatus asub meile lähedal ning  autoga tulijatele on head parkimisvõimalused," sõnas Argos. Ta lisas, et kuna Eesti Post pakub postiteenuste kõrval ka muid lisateenuseid, saavad kliendid ühes kohas mitu asja korda ajada.

 

Eliis Vennik
Eesti Energia
Pressiesindaja

tka

banner est

emmaste eas