Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - M. Breveri nimeline hariduspreemia Ilme Nauritsale

M. Breveri nimeline hariduspreemia Ilme Nauritsale

2010. aasta Emmaste valla Marie Breveri nimeline hariduspreemia omistati teenekale pedagoogile Ilme Naurits´ale.

 

Õpetajana on Ilme Naurits kasvatanud töökaid ja julge eluhoiakuga õpilasi, ergutanud neid õppimises ja huvitegevuses ja innustanud parimate võimetekohaste tulemuste saavutamisel. Ta on olnud hiiu kultuuri ja traditsioonide väärtustaja, seltsielu aktiivne liider ja uute heade ideede elluviija. Vallarahvas, õpilased ja kolleegid hindavad tema nõudlikku ent ausat ja otsekohest suhtumist ning inimesena peetakse temast väga lugu.

Emmaste valla hariduspreemia eesmärk on tunnustada ja esile tõsta oma valla hariduselu edendamisel silmapaistnud isikuid. Sidudes tunnustuse Marie Breveri nime ja tema sünniaastapäevaga, väärtustab vald selle kaudu haridusvaldkonna Emmaste valla traditsioone, siinseid inimesi ja nende tööd.

Legendaarse Emmaste kooli õpetaja Marie Breveri nime kandvat preemiat annab Emmaste vald välja kolmandat aastat, eelmised selle preemia laureaadid on Kaul Kikas 2008. ja Sende Lipu 2009. aastast.

Hariduspreemia anti üle kolmapäeval, 7. aprillil kell 17 Sõru muuseumis.

 

Helve Russak

 

tka

banner est

emmaste eas