Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - SÕRU KÄSITÖÖ JA KUNSTIPÄEVAD 2010

SÕRU KÄSITÖÖ JA KUNSTIPÄEVAD 2010

15.-16. juulil 2010.  korraldatakse juba seitsmendat suve Sõru sadama paadikuuris ja Sõru muuseumis Sõru Käsitöö- ja Kunstipäevi

 

Peateemaks on seekord KOHALIK LUGU. Sõru muuseumis toimuvad  hiiu keele ja kultuuri interaktiivsed töötoad;  paadikuuris aitab MTÜ Etnobuss omandatud teoreetilised teadmised käegakatsutavaks luua. Tekstiili- ja puidutöötubades kasutatakse erinevad loodus(sõbralikke)materjale, vanade tehnoloogiate uusi tõlgendusi ja palju muud põnevat nii suurtele kui väikestele!

 

Kõigi osalejate ühistööna valmib kohalikku lugu jutustav vaip Sõru muuseumi lastenurka. Selle vaiba tegemisel saab iga osaleja oma kätt proovida.

 

 

Töötoad on avatud 15.-16. juulil 2010 kell 11 – 16. Kaasa tuleks võtta T-särk, teksad, kott, laudlina või mõni muu tekstiilese, millele soovitakse värvidega ilu juurde eksperimenteerida või plekke peita.

 

17. juulil viib Etnobuss Sõru Käsitööpäevad Kärdla omatoodangulaadale ja sealt samal õhtul  Kassarisse Hiiu Folgile.

 

Sõru Käsitöö- ja kunstipäevi toetab EAS-i Kohaliku Omaalgatuse Programm.  Läbiviijateks MTÜ Etnobuss ja Sõru Muuseum.

 

Info

Katrin Visnapuu

MTÜ Etnobuss

tel 5073332

 

tka

banner est

emmaste eas