Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - SA Hiiumaa Haigla pressiteade

SA Hiiumaa Haigla pressiteade

Sotsiaalminister ja Haigekassa juht tulevad  avama SA Hiiumaa Haigla uusi, äsjavalminud raviosakondi.

Hiiumaa Haigla juurdeehituse, hooldusravi- ja taastusraviosakondade avamine toimub reedel, 18. novembril 2011 algusega kell 13.

Uues hooldusraviosakonnas on tagatud patsientidele kaasaegsed tingimused: ühe- ja kahekohalised palatid ning olmeruumid. Taastusraviosakonnas on nüüdsest võimalik rakendada suuremat osa kaasaegsetest ravimeetoditest.

 

SA Hiiumaa Haigla juhatuse liikme Gennadi Aaviku sõnul on uus hooldusravi-osakonna väljaehitamine osaliselt rahastatud Euroopa struktuurfondi meetme „Õendus- ja hooldusteenuste infrastruktuuri arendamine“ poolt. Haigla laieneb uute osakondade arvel 550 ruutmeetri võrra. Hooldusraviosakonnas on 17 voodikohta, neist 15 hooldusravi  ja 2 õendusabi jaoks. Taastusraviosakonnas on  ruumid soolakambrile, elektri-, vesi-, muda-, parafiini-, valgus- ja liikumisraviks. Ruumid on sisustatud kaasaegsete seadmetega. 

Piduliku sündmuse puhul austavad haigla uue korpuse avamist sotsiaalminister Hanno Pevkur, Haigekassa juhatuse esimees Hannes Danilov,  USA saatkonna kaitsealase koostöö osakonna asejuht major Christopher Mackin,  Sotsiaalministeeriumi sotsiaalala asekantsler Riho Rahuoja, Hiiu maavanem Hannes Maasel, Lääne-Eestist ja saartelt valitud riigikogu liikmed ja teised haigla koostööpartnerid.

Külalisi tulevad tervitama Hiiumaa Haiglas sündinud väikesed Kärdla lasteaia mudilased. 

 

Vilma Tikerpuu

SA Hiiumaa Haigla nõukogu esimees

 

Lisainfo:

Gennadi Aavik

SA Hiiumaa Haigla juhatuse liige

haigla@hiiumaa.ee

505 3486

 

tka

banner est

emmaste eas