Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Emmaste Laululinnud

Emmaste Laululinnud

Reedel, 27. aprillil selgusid järjekordsed Emmaste Laululinnud.
Emmaste koolimaja saal oli rahvast seinast seinani täis ja arvata võib, et kohale tulnud oma otsust ei kahetse. Etteasted olid seda väärt. Ja kuigi kiita saab kõiki osalejaid, sest nad olid oma laulu kallal tublisti vaeva näinud, selgitati ka parimad, kes maakondlikus finaalis valda esindavad.
Esimene auhind anti üle publiku lemmikule. Õpilasesinduse poolt korraldatud hääletuse tulemusel selgus, et ülekaaluka võidu teenis Kelly Lehtsaar.
Seejärel oli kord põhipreemiate käes. Seitsmeliikmeline žürii leidis, et tiitli Emmaste Laululind on ära teeninud Anne-Mai Ugam, kes esitas laulu "Pilvepildid"; Kristjan Ugam lauluga "Kiitus"; Erely-Liisbet Johanson, kes kandis ette laulu "Tüdruk aknal"; Debora Saarnak lauluga "Unistus igavesest päevast" ning Kelly Lehtsaar, kes esitas laulu "Kiirteel".
Neljas vanusekategoorias astus lavale ühtekokku 25 noort lauljat. Suur tänu nende juhendajatele, õpetajad Piret Veevo ja Heli Lindmäe.

Et kohal oli ajaleht Hiiu Nädal, saame Urmas Lauri tehtud fotode abil üritusest ka visuaalse ülevaate.

tka

banner est

emmaste eas