Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Selgub Emmaste valla noorsootöö tase

Selgub Emmaste valla noorsootöö tase

Tänavu võtab Emmaste vald luubi alla oma noorsootöö kvaliteedi. Varasemalt on Hiiu maakonnas noorsootöö kvaliteedi hinnangud Kärdla linn.

"Hindamismudeli alusel saab kohalik omavalitsus kaardistada noorsootöö tugevusi ja arendamist vajavaid valdkondi, tulemuste põhjal planeerida edasist arengut ning jälgida edusamme" sõnas projektijuht Kaisa Orunuk.

"Noored on erinevad, on vaja tagada, et igale noorele on noorsootöös kättesaadavad mitmekülgsed isiksuse arengu võimalused,  see on ka kvaliteedi hindamise visiooniks. Hindamisega uurimegi kui mitmekülgsed ja kättesaadavad need arenguvõimalused on, mida noortele ühes omavalitsuses pakutakse" lausus Orunuk.

Noorsootöö kvaliteedi hindamismudeli töötas välja koos noortevaldkonna partneritega Eesti Noorsootöö Keskus, mis ühtlasi ka koordineerib hindamisi üle Eesti. Kolme aasta jooksul on noorsootöö kvaliteeti hinnanud 63 omavalitsust üle Eesti.

Emmaste valla hindamistulemustest tehakse kokkuvõtted juunis.

Noorsootöö kvaliteedi hindamist toetatakse Haridus- ja Teadusministeeriumi noorteosakonna algatatud ja Eesti Noorsootöö Keskuse elluviidava programmi "Noorsootöö kvaliteedi arendamine" raames. Programmi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ja riikliku struktuuritoetuse perioodi 2007- 2013 vahenditest.

Kaie Pranno

Emmaste ANK

kaie.pranno@emmaste.ee

58008149

tka

banner est

emmaste eas