Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - MIDA ON SÕRU MUUSEUMIL ÕPPIDA SOOME MUUSEUMITÖÖ PARIMATEST PRAKTIKATEST?

MIDA ON SÕRU MUUSEUMIL ÕPPIDA SOOME MUUSEUMITÖÖ PARIMATEST PRAKTIKATEST?

PRESSITEADE                                                 

8. mail 2013 

Hiljuti toimus Sõru  direktori Helve Russaku õppevisiit Soome, Vapriikki muuseumikeskusse Tamperes. Visiiti toetas Euroopa täiskasvanuhariduse täiendkoolituse Grundtvig programm.

Tänased muuseumid on aina aktiivsemad oma suhetes ümbritseva kogukonnaga. Sellepärast oli õppevisiidi fookuses just Soome muuseumide täiskasvanuhariduse valdkonna tundmaõppimine. Sõru muuseum on seni teadvustanud Hiiumaa merelist minevikku avafondina kujundatud püsinäitusel, andnud kollektsioonialaseid konsultatsioone  ja  läbi viinud mitmesuguseid temaatilisi haridusprogramme erinevatele täiskasvanud õppijate gruppidele, sh seeniorid 60+, puudega inimesed, hariduse-,  kultuuri- ja omavalitsuste töötajad, akadeemilised mootorratturid ning töötud.

Sõru muuseum  jagab õppevisiidilt  Tampere Vapriikkisse saadud  teavet reedel, 10. mail kell 15. Oodatud on kõik need, kes muuseumi tegevuse vastu huvi tunnevad!

 

Helve Russak

Sõru muuseum

Direktor

Tel 511516

helve.russak@gmail.com

tka

banner est

emmaste eas