Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Emmaste puhkpilliorkester 15

Emmaste puhkpilliorkester 15

Emmaste puhkpilliorkester tähistab kontserdiga oma 15. sünnipäeva

Laupäeval, 24. aprillil kell 18 toimub Emmaste põhikooli saalis puhkpillikontsert

 

Kontsert on pühendatud orkestri 15. sünnipäevale. Esineb Emmaste ja Kärdla ühispuhkpilliorkester, kus mängivad Toomas Paabi ja Mart Rootsi õpilased. Kontserdi kavas on orkestri viieteistkümne tegutsemisaasta jooksul mängitud lugusid. Repertuaar ulatub Viini klassikutest rockini. Laulusolistidena astuvad üles Diana Dmitrovski, Marleen Pahtmann, Leemet Onno ja Tambet Kikas. Klaveripalu esitab Diana Dmitrovski. Dirigeerivad Toomas Paap, Mart Roots, Piret Veevo ja Aigor Post.

Emmaste puhkpilliorkester kujunes Avo Poola juhitud kunagise Emmaste kolhoosi orkestri järglasena ja koosneb Emmaste kooli õpilastest. Peamiseks koostöö- ja esinemispartneriks on olnud Kärdla puhkpillimängijad. Orkestri koosseisus on trompetid, euphoniumid, tuubad, tromboonid, metsasarv, alt- ja baritonsaksofonid, süntesaator ning rütmigrupina taldrikud, suur trumm ja trummikomplekt.

Emmaste puhkpilliorkestri tegevus on hoidunud ja arendanud hiiu rahvamuusika traditsioone ja pillimänguoskusi. Orkestris omandatud muusikaarmastus, esinemiskogemused ja ühine musitseerimisrõõm on rikastanud meie laste huvitegevust ja kaunistanud valla pidupäevi.

Kutsume kõiki muusikahuvilisi kuulama ja pillimeestele nende sünnipäevakontserdil kaasa elama!

 

Toomas Paap

53437362

toomaspaap @hot.ee

tka

banner est

emmaste eas