Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np33407/domains/emmaste.ee/public_html/vald/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29 Emmaste Vallavalitsus - Kommunikatsioonialased mõttetalgud

Kommunikatsioonialased mõttetalgud

Hea hiidlane

 

Kas Sinu hinnangul on meie saarel üksteise teavitamine ja kaasamine efektiivne? Kuivõrd pädevaks sa ise end selles vallas pead?

Külaliikumine Kodukant leiab, et üksteise parem teavitamine ja kaasamine on suurema usalduse aluseks.

Just seetõttu viime 5. juunil läbi kommunikatsioonialased mõttetalgud. Koolitus ehk mõttetalgud algavad kell 10 ja kestavad kella 17-ni.  Pakume lõunat ja kohvipause.


Meie eesmärk on teada saada, kuidas saame olla üksteisele kasulikud ja seeläbi Hiiumaa elu edendada. Koolitaja abiga otsime vastust küsimusele: Milline on olukord täna ja milline võiks olla see tulevikus?

Mõtete selgitamisele kutsusime abiks kommunikatsioonijuhtimise treeneri ja Tallinna Ülikooli Kommunikatsiooni Instituudi õppejõu Mart Sooniku, kes on varemgi hiidlasi koolitanud.

Seega, kui ka Sina leiad, et meil siin Hiiumaal on selles vallas arenguruumi ja/või sa tahad arendada isiklikke sellealaseid oskuseid, siis tule 5. juunil Tuuru majja.

Mõttetalgud toimuvad KÜSK piirkondlike vabaühenduste kommunikatsioonialaste oskuste tõstmise taotlusvoorus  rahastatud projekti „Kodukant Hiiumaa kommunikatsioonialaste oskuste tõstmisel lähtuvalt organisatsiooni eesmärkides“ raames.

Ühendus Kodukant Hiiumaa missiooniks on toetada külade arengut, kaasates parimat oskusteavet ning pakkudes vajalikke maaelu edenemist toetavaid arendustegevusi ettevõtliku, arenguvõimelise kogukonna kujunemiseks, olla külade eestkõneleja ja külaelu väärtustavate aktiivsete külaelanike kasvulava.

Tere tulemast kaasa rääkima ja lahendustest osa saama!

Oma tulekust palun andke teada Ester Tammisele info@vetsitall.ee  hiljemalt 31. maiks.

tka

banner est

emmaste eas